Зіпсували аналізи: з’ясувалася правда про "неофіційну" жертву коронавірусу на Сумщині

Мешканка Конотопа на Сумщині, яка напередодні померла від коронавірусу, так і не була внесена до офіційної статистики жертв COVID-19 від МОЗ через неправильний відбір матеріалу для аналізу.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Зокрема, його неправильно взяли в Сумському лабораторному центрі. Про це в коментарі InfoResist повідомив мер Конотопа Артем Семенихін.

"Матеріал відібрали вчора у цієї жінки, направили в сумську лабораторію. Потім з’ясувалося, що спеціального обладнання для забору і відправлення цього матеріалу у них немає. І вони просто взяли пробірки, склали туди, відвезли. А в Сумах не прийняли в лабораторію", – сказав він.

У Сумській області від коронавірусу померла 76-річна жінка

У Сумській області від коронавірусу померла 76-річна жінка

За словами чиновника, співробітники лабораторії тепер змушені провести розтин жінки для повторного відбору проб, які потім знову відправлять до Сум.

Також Семенихін додав, що, на його думку, в Україні існує проблема зі спеціальними пробірками для взяття матеріалу в пацієнтів.

"Там має бути витримана температура, тобто спеціальна коробка з точною температурою. І все це має бути відвезене протягом певної кількості часу для того, щоб вони змогли прийняти аналізи і провести дослідження", – пояснив він.

Семенихін підкреслив, що два тести на коронавірус, які були зроблені жінці в Конотопі, дали позитивний результат.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мер міста Конотоп у Сумській області Артем Семенихін 25 березня заявив, що в них від коронавірусу померла 76-річна жінка. Однак офіційно у МОЗ цю інформацію не підтвердили.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/zipsuvali-analizi-zyasuvalasya-pravda-pro-neofitsijnu-zhertvu-koronavirusu-na-sumschini.htm”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя