IKEA може перенести відкриття першого магазину в Україні

Шведська компанія IKEA, найбільший в світі рітейлер меблів і товарів для дому, все ще планує відкрити бізнес в Україні, але у зв’язку з пандемією коронавірусу терміни будуть змінені.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це йдеться в офіційній відповіді IKEA на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

"Ми підтверджуємо свою прихильність Україні і планам щодо виходу на український ринок, тому у зв’язку з пандемією коронавірусу аналізуємо можливі тимчасові рамки і наступні кроки", — повідомили в IKEA.

IKEA може перенести відкриття першого магазину в Україні

У компанії відзначили, що магазини IKEA по всьому світу дотримується вказівок відповідних органів державної влади та Всесвітньої організації охорони здоров’я для безпеки співробітників, покупців і партнерів. Цього ж принципу ритейлер дотримується і в роботі на українському ринку, говориться у коментарі. Зокрема, раніше компанія повідомляла про наміри запустити e-commerce в Україні навесні-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

  • Спочатку IKEA планувала відкрити свій перший супермаркет в ТРЦ Ocean Mall.


  • Але через перенесення терміну здачі ТРЦ в експлуатацію, компанія планувала відкрити чотири пункти видачі замовлень площею близько 500 кв. м кожен.


  • Шведський ритейлер IKEA підписав договір на відкриття першого магазину в Україні площею близько 6 тис. кв м у київському ТРЦ Blockbuster Mall, який належить Вагифу Алієву.


  • Шведський ритейлер IKEA перший магазин в Україні збирався відкрити в серпні 2020 року в ТРЦ Blockbuster Mall у Києві.


Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/ikea-mozhe-perenesti-vidkrittya-pershogo-magazinu-v-ukraini.htm”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя