Депутати «привітали» вінницьких вчителів зменшенням надбавки в два рази (ВІДЕО)

Вінницька міська рада зменшила вдвічі надбавки за складність та напруженість у роботі педагогічним працівникам. З 20 відсотків від окладу до 10-ти. Тим самим вони відмінили своє ж рішення про підняття цієї доплати з першого квітня цього року. Про це повідомляє кореспондент Vlasno.info.

—Кабмін в липні цього року підняв посадовий оклад вчителям на 10 відсотків, також збільшились інші надбавки. І ми зараз зменшуємо надбавку за складність та напруженість у роботі педагогічним працівникам. Проте заробіня плата в праціників освіти не зменшиться, а навпаки буде збільшена. Десь на 200-300 гривень, — пояснила директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

osvita 2 1 Об этом сообщает eizvestia.in.ua со ссылкой на СМИ.

В рішенні, що прийняли депутати змінено дату введення надбавки з 01.04.2019 на 01.09.2019 та 20 відсотків замінили на 10, поставивши вчителів перед фактом. Вже за вересень вчителі недоотримують половини з надбавки.

Раніше цього року у Вінниці підняли податок в 10 разів, обгрунтовуючи це тим, щоб підняти зарплату освітянам. Податок є, а надбавки забирають.

Читайте також, Вінницький викладач з вадами слуху змагається в конкурсі найкращого вчителя

Фото: Наталя Притуляк


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/32082-deputaty-pryvitaly-vinnytskykh-vch”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя